vilna

UAB „Drobė Co“, likdama ištikima Drobės tradicijoms, remiasi ilgamete patirtimi vilnos srityje. Mes išplėtėmė savo veiklą nuo žinomų ir pelniusių pagrįstą šlovę Drobės šukuotinių kostiuminių audinių iki vilnonių pledų iš aukštos kokybės kočiotinių verpalų gamybos. 

Vilna – mūsų veiklos pagrindas. Turėdami tiesioginius glaudžius kontaktus su vilnos gamintoju AvatexWool Group, mes taip pat siūlome vilnos, tame tarpe ir kupranugarių vilnos, tiekimo paslaugas.

Avių vilna

Siūlome plautą avių vilną iš Mongolijos, Rusijos ir Kazachstano:
- 23 mic merinoso vilną, 62-65 mm, baltą ir baltą/kreminę (Rusija)
- 23-25 mic vilną, 62-65 mm, baltą ir baltą/šviesiai pilką (Rusija)
- Trumpą 23-25 mic vilną, 45-55 mm, baltą/šviesiai pilką (Rusija)
- 26-27 mic krosbredo vilną, 65-67 mm, baltą, baltą/šviesiai pilką ir rudą (Rusija)
- 31-33 mic vilną, 70-75 mm, baltą ir šviesią spalvotą (Mongolija)
- 31-33 mic vilną, 70-75 mm, rudą (Kazachstanas)

Pagal pageidavimą tiekiame prakarštą vilną, iš kurios apdirbimo metu pašalintas pagrindinis augalinų ir mineralinių priemaišų kiekis, taip pat didelė šiurkščių plaukų dalis.  

Ypatingas mūsų siūlomas produktas – avių pūkai. Jie gaunami unikalios technologijos dėka pašalinant iš vilnos šiurkščius plaukus. Tuo pačiu visiškai pašalinamos ir augalinės ir mineralinės priemaišos. Tai ypač plona ir visiškai švari žaliava. Galime patiekti kelių natūralių spalvų avių pūkus:
- Baltos, pilkos ir rudos spalvų 21-22 mic, 52-55 mm
- Baltos/šviesiai pilkos spalvos 20,5-21,5 mic, 46-50 mm

Kilmės šalis – Mongolija.

Taip pat siūlome nuošukas (40-50 mic ir daugiau), kurios gaunamos kaip pašalinis produktas avių pūkų gamybos metu. Produktai tiekiami jau po muitinės formalumų sutvarkymo.

Kupranugarių vilna

Siūlome įvairaus apdirbimo ir įvairaus storio kupranugarių vilną iš Mongolijos:
- Plautą vilną
- Prakarštą vilną apie 31 mic, 29 mic, 26-27 mic. Tai vienarūšis minkštas produktas, iš kurio pašalintas pagrindinis augalinių ir mineralinių priemaišų kiekis
- Kupranugario pūkus, gautus pašalinant šiurkščius plaukus, o taip pat visas augalines ir mineralines priemaišas. Pūko storis 19-20 mic, ilgis 42-44 mm

Visi kupranugario vilnos produktai siūlomi šviesiai rudos, tamsiai rudos ir kreminės spalvų. Pagal užsakovo pageidavimus patiekiame prakarštus kupranugario ir avių vilnos mišinius.

Produktai tiekiami jau po muitinės formalumų sutvarkymo.